Domov Systém Cambridge Metóda ALS Programy Kurzy a poplatky Kontaktujte nás

Vitajte

Systém

Metóda

Kurzy a poplatky

News

KDE NÁS NÁJDETE

Adresa

PROGRAMY
INFO

Študenti

Školy

Biznis

Deti

Perzština

letné kurzy


Telefón: +421 (904) 092 168

Email: info@alsba.sk

Copyright © 2013-14.Všetky práva vyhradené.

skontrolujte najnovšie správy
ALS PRE VÁŠ BIZNIS

Kto chce dnes byť úspešným v pracovnej sfére, musí rozumieť, čo sa deje nielen v jeho odvetví na trhu vo vlastnej krajine, ale aj na globálnom trhu s jeho službami či produktmi. Globalizácia, internet a rastúci ekonomický tlak otvorili hranice a do zasadacej miestnosti spojili rozmanité kultúry. Vedieť o aktuálnych novinkách v odbore si dnes vyžaduje viac ako len prebehnutie miestnych novín.


Aby ste boli globálni, rozumeli iným významným hráčom vo vašom odvetví po celom svete, aby ste mohli obchodovať s opačným koncom zemegule, aby ste spoznali svoju konkurenciu v iných krajinách, na to všetko potrebujete komunikáciu. Kľúčom k nej je angličtina.

ALS má tu správnu metódu, vďaka ktorej vás naučí jazyk vášho odvetvia, aby ste mohli komunikovať s partnermi kdekoľvek

na svete. Neponúkame vám, čo nepotrebujete. Naplánujeme vám kurz presne podľa vašich požiadaviek.


Ponúkame angličtinu pre lekárov, zdravotné sestry, technikov, právnikov, bankárov, personálnych manažérov, vedcov, pracovníkov médií, sprievodcov,  pilotov a ďalších – takisto pre zamestnávateľov, ako aj pre zamestnancov.


Vieme, že ste zaneprázdnení! Nemusíte tráviť čas cestovaním do našej školy. Prídeme za vami, kedykoľvek vám to vyhovuje – aj skoro ráno či neskoro večer.

S angličtinou v ALS uvítajte nové medzinárodné pracovné možnosti.