Domov Systém Cambridge Metóda ALS Programy Kurzy a poplatky Kontaktujte nás

Vitajte

Systém

Metóda

Kurzy a poplatky

News

KDE NÁS NÁJDETE

Adresa

PROGRAMY
INFO

Študenti

Školy

Biznis

Deti

Perzština

letné kurzy


Telefón: +421 (904) 092 168

Email: info@alsba.sk

Copyright © 2013-14.Všetky práva vyhradené.

skontrolujte najnovšie správy
ALS PRE DETI

Ak sa deti učia angličtinu už vo včasnom detstve, majú tú výhodu, že im vydrží počas celého života. Čím skôr sa ju začnú učiť, tým lepšie. Ak sa ju budú učiť správnymi metódami, naučia sa ju rýchlo, efektívne a s radosťou.


Faktom je, že proces učenia sa detí môže byť efektívny iba vtedy, ak je zábavou. Deti sa učia hraním a zažívaním nových vecí. V ALS je učenie sa nového jazyka radosťou.


Mnoho rodičov má nedobrú skúsenosť s učením sa angličtiny ich detí. Tie na angličtinu chodia už dlho, no opakujú tie isté knihy a naučili sa len málo. Aby sme tomu zamedzili, v ALS používame štruktúrovaný program. Pokroky, ktoré v ňom deti robia, ich povzbudzujú do učenia a pomáhajú im smelo používať nový jazyk.  


ALS učí deti angličtinu na každodenné používanie a zároveň ich pripravuje na tri certifikáty: Starters, Movers a Flyers. Používaním pútavých materiálov a profesionálnych metód pomáhame deťom vybudovať si skutočné jazykové znalosti, ktoré sa rozvinú do dobrého ovládania angličtiny.


(Viac informácií o cambridgeských certifikátoch pre deti na http://www.cambridgeesol.org/assets/pdf/exams/yle/yle-dl-parents.pdf)